نحوه ثبت نام و خرید از سایت

خرید از سایت «نیک آفر» بسیار ساده است.
فقط چهار مرحله داره و کلا ۴۰ تا ۶۰ ثانیه زمان نیاز داره

نکته: این ۴ مرحله ساده فقط مخصوص اعضا است و مشترکین میبایست برای خرید ابتدا عضو سایت شوند

1- ورود (۱۵ – ۲۰ ثانیه 

2- انتخاب «نیک آفر» مورد علاقه تان (۵ – ۱۰ ثانیه

 

3- انتخاب تعداد خرید (۵ – ۱۰ ثانیه

4- وارد کردن اطلاعات کارت (۲۰ – ۳۰ ثانیه

 

 

اما بعد از خرید چه اتفاقی می افته؟

پس از خرید و در صورت رسیدن به حد نصاب این پیشنهاد، «نیک آفر» کدهای مربوطه را برای دسترسی راحت و سریع شما به آنها به سه جای مختلف ارسال میکنه
اول:ارسال کدها به ایمیل شخصیتان(گاهی اوقات ممکن است که این ایمیل در قسمت Spam وارد گردد)

 

دوم: ارسال کدها به صورت اس ام اس در صورتیکه شماره موبایلتان را در پروفایلتان اعلام کرده باشید

سوم: همچنین «نیک آفر» یک نسخه دیگر از این کدها را در منوی پروفایل شخصیتان و قسمت «نیک آفر» های قرار داده تا شما در هر زمان از فعال بودن این «نیک آفر» که مایل بودید بتوانید به راحتی به کدهای مربوطه دسترسی داشته باشید و نیازی به مراجعه به ایمیل شخصیتان نداشته باشید.

 

بعد از خرید چگونه و از چه طریقی کدهای خودم را دریافت کنیم؟

بلافاصله پس از اتمام مراحل خرید، «نیک آفر» ، کدهای لازم برای استفاده از پیشنهاد خریداری شده را از سه طریق در اختیار کاربران خود قرار میدهد

  • ارسال ایمیل: بلافاصله پس از خرید ایمیلی حاوی کدها و اطلاعات مربوط به «نیک آفر» خریداری شده برای شما ارسال می شود. البته  در برخی موارد ممکن است این ایمیل وارد قسمت Spam شود. در این ایمیل اطلاعات مختلفی شامل دو نوع کد در بالای صفحه، شرایط خرید، ویژگیها، آدرس و شماره تماس و سایر موارد ارسال میشود که موقع خرید آنها را مشاهده کردهاید. مهم دو کدی است که در بالای صفحه وجود دارد. کد اول، مربوط به فروشنده کالا و خدمات است که پس از پایان مهلت خرید و برای استفاده شما، به فروشنده تحویل داده میشود. شما با ارائه این کد، برای فروشنده قابل شناسایی هستید و تنها با ارائه این کد میتوانید از «نیک آفر» خود استفاده کید. کد دوم که داخل پرانتز قرار دارد کد اختصاصی خریدار است که تنها برای شما ارسال شده است. در هنگام مراجعه باید این کد را هم به خریدار تحویل دهید. پس یک راهکار دریافت و پرینت برگه حاوی کد از طریق آدرس ایمیل است.

 

مشاهده کد ها در داخل پروفایل کاربر: روش دوم مشاهده «نیک آفر» ها از طریق حساب کاربری شما در سایت «نیک آفر» است. «نیک آفر» یک نسخه دیگر از این کدها را در منوی پروفایل شخصیتان در قسمت “«نیک آفر» های من” قرار داده است تا شما در هر زمان که مایل باشید بتوانید به راحتی به کدهای «نیک آفر» های خریداری شده خود  دسترسی داشته و نیازی به مراجعه به ایمیل شخصیتان نداشته باشید.

۳ارسال پیامک: راه سوم، ارسال کدهای موجود به شماره تلفن همراه شماست. این روش در صورتی امکانپذیر است که هنگام عضویت و ثبت نام در سایت و در موقع تکمیل اطلاعات کاربری در صفحه پروفایلتان، شماره تلفن همراه خود را نیز درج کرده باشید. در این زمان بعد از خرید کدها به صورت پیامک برای شما ارسال میشود و با همراه داشتن و ارائه آنها به صاحبان کالا و خدمات میتوانید به سادهترین وجه ممکن از «نیک آفر» خود لذت ببرید. مزیت این روش نسبت به روش قبلی در این است که کد «نیک آفر» های خریداری شده همیشه و در هر شرایطی در اختیار شماست و اگر امکان دسترسی به سایت و یا گرفتن پرینت از روی ایمیلتان را ندارید، میتوانید به سهولت از «نیک آفر» تان استفاده کنید. در صورتی که هنوز از «نیک آفر» پیامکی دریافت نکردهاید، به پروفایل خود در سایت مراجعه و با وارد کردن و تکمیل اطلاعات شماره تماس از این روش ارسال کد استفاده کنید.

 ایمیل و شهر خود را وارد کنید

  • ایمیل شما نزد نیک آفر محفوظ است.
ما شما را از آخرین پیشنهادهای های شهرتان آگاه می‌کنیم تا دیگر هیچ تخفیفی را از دست ندهید