قوانین و مقررات نیک آفر

1- تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
2- جهت عضویت در نیک آفر، تکمیل فرآیند عضویت ضروری می باشد.
3- ثبت نام و عضویت در نیک آفر به معنای پذیرش این قوانین و مقررات می‌باشد.
4- مسئولیت حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء بوده و مسئولیت ناشی از افشای آن برای دیگران به عهده خود فرد خواهد بود.
5- چنانچه نیک آفر در اختیار شخص دیگری قرار گیرد نیک آفر مسئولیتی در قبال سوء استفاده احتمالی نخواهد داشت .
6- پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده نیک آفر نخواهد بود.
7- چنانچه عرضه‌کننده کالا یا خدماتی از ارائه خدمات و تخفیف اعلام‌شده خودداری نماید سریعاً به موضوع رسیدگی و در صورت لزوم وجه به خریدار عودت می‌گردد.
8- برگشت از خرید تابع ضوابطی است که در بخش مربوطه به اطلاع می رسد.
9- قیمت، تخفیف و سایر شرایط مرتبط به هر پیشنهاد به اطلاع اعضاء محترم می رسد و این شرایط بدون اعلام رسمی از طریق سایت غیر قابل تغییر خواهند بود . بدیهی است در صورت عدم استفاده از پیشنهاد در زمان تعیین شده وجه مربوطه قابل استرداد نمی باشد.
10- تضمین کالا یا خدمات ارائه شده به عهده عرضه کنندگان کالا یا خدمات و مطابق با قوانین جاری کشور خواهد بود.
11- در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات نیک آفر، اعضای نیک آفر می توانند با ارسال ایمیل ، پیامک و یا تماس با تیم مدیریت و پشتیبانی سایت،  نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود از کارکنان یا عرضه کنندگان کالا وخدمات اقدام نمایند.
12- یکی از مهمترین عوامل ارتقای نیک آفر نظرات اعضا محترم در رابطه با پیشنهادات می باشد، نیک آفر این اظهارنظرها را در صورتی که حاوی نکات خلاف قوانین و مقررات موضوعه، عرف، و توهین آمیز نباشد منتشر می نماید
13-نیک آفر و اعضای آن قانون جرایم رایانه‌ای کشور را نیز همانند سایر قوانین موضوع کشور پذیر فته‌اند.
14- مسئولیت عرضه کنندگان کالا و خدمات مطابق مفاد قرارداد فی مابین خواهد بود.
15- اختلالات احتمالی در شبکه و اینترنت که باعث نرسیدن اطلاعات خرید مانند نیک آفر باشد موجب از بین رفتن حق اعضاء محترم باشگاه نمی باشد اما نیک آفر مسئولیتی در رابطه با خرابی ها و عدم سرویس دهی که خارج از اختیار خود باشد ( مانند قطع اینترنت ، اختلال در شبکه ارتباطی پایانه ها و...) نخواهد داشت.
16- تولید، خرید و فروش نیک آفر ها  بدون مجوز از نیک آفر ممنوع بوده و متخلفین مطابق قوانین تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت .ایمیل و شهر خود را وارد کنید

  • ایمیل شما نزد نیک آفر محفوظ است.
ما شما را از آخرین پیشنهادهای های شهرتان آگاه می‌کنیم تا دیگر هیچ تخفیفی را از دست ندهید